מאחורי הקלעים

המשפחה המוזיקלית של "אופוריה" מנגנת אל ליבם של אנשים ומקפיצה אירועים בקצב מלא מוזיקה מעל 14 שנה. שירים המתנגנים על ידנו הרקידו ליינים מוזיקליים החל ב"חממה", "קרנף", "לכת", TLV, גת רימון ורדיו 99FM, עבור דרך מסיבות GB וליין מסיבות קיבוץ בארי, וכלה בעריכה מוזיקלית עבור "קשת", אלפי אירועים, מועדונים, אירועי בר ובת מצווה ומסיבות פרטיות.

הניסיון והעומק המוזיקלי נותנים את הטון ב"אופוריה". כל אחד מאיתנו שולט בסגנונות מוזיקה מגוונים, כל תקליטן בעל עומק מוזיקלי, וכל די ג'י ידע להתאים לכם שירים במינון מדויק על פי הקהל ובהתאם לאירוע שאתם מתכננים.

זוגות מתחתנים רבים, המתכוננים לחתונה, מגיעים אלינו לפגישת היכרות אישית בכדי לבדוק איך אפשר לנגן את אהבתם המוזיקלית בצורה מגוונת, ומגלים שאפשר להרקיד חתונה, בלי להתמקד בהכרח במוסיקה אלקטרונית כבדה או רק במוסיקה מזרחית. תפיסת העולם המוזיקלית שלנו וניסיוננו הרב מוכיחים כי היכולת לגעת במוסיקה, לדעת מתי להגביר את הקצב ומתי להעלות זיכרון מוזיקלי, היא מיומנות שתהפוך את האירוע שלכם למסיבה מלאת אופוריה.

מחפשים די ג'יי לחתונה? מעוניינים להקפיץ מסיבת בר מצווה או בת מצווה באווירה של מועדון? רוצים להרים מסיבת רטרו או אירוע קונספט מוזיקלי שישאיר בכם טעם של עוד גם אחרי שהמסיבה נגמרת? בכדי ליצור לעצמכם אירוע מוזיקלי מלא באופוריה אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.